10 Eylül 2011 Cumartesi

Cumartesi Maçları

Samsunspor kendi saha ve seyircisi önünde büyük bir heyecanla ağırlayacak Gençlerbirliği'ni, Gençlerbirliği'nde Curri, Tum gibi eksikler de var, dahasi Ankara temsilcisi bu sene vasat bir kadro kurdu, küme düşmemeye oynayacaklar. Samsunspor 1-0 ya da 2-0 kazanır diyorum. Stat tıklım tıklım dolar, şölen havası olur Samsun yener.

Eskişehirspor - Beşiktaş ilginç bir maç olacak. Bir tarafta savunma ve fizik futboluna uygun takımın hücumcu ve güzel futbol seven teknik adamı Skibbe diğer tarafta, güzel futbola yatkın bir sürü hücum oyuncusunu elinde bulunduran Beşiktaş'ın savunma kafalı hocası Carvalhal. Takımların ve hocaların kimyaları tezat. Eskişehirspor, eksik ve uyumsuz, Beşiktaş kalite farkıyla bir boy önde, kötü maç olur ben Samsun maçını izleyeceğim misal. 2 diyorum, ya da karşılıklı gol olur seçeneği de uygun. 2-3 gol aralığı da uygun

Ankaragücü - Mersin İdman Yurdu Ankaragücü'nde golcü oyuncu kalmadı, kimse gol atamaz sanırım ama savunmacılar yerli yerinde duruyor, Ziya Doğan da iyi savunmacıdır, gol atamazlar gol de yemezler. Mersin İdman Yurdu ilginç takım kurdu. Nobre, Hakan Arıkan gibi ligi tanıyan tecrübeli isimlere de sahipler. Gollü bir maç olmayacağı açık. Alt kokuyor bu maç. Maksimum 3 gol olur. Maksimum Mersin 1-2 alır. Bu oynansa güzel olurdu.

Manisaspor - Trabzonspor Manisaspor maddi olarak büyük sıkıntı çekiyor kadroları çok az sayıda kişiden oluşuyor. Bu hafta sakatları yok, Trabzonspor da son dakika transferiyle kadroyu zenginleştirdi. Trabzon alır diyorum direk 2 verin.

Hiç yorum yok: